کتاب من حتی جوکترم اثر جیمز پترسون 

قیمت : 25000 تومان

برند : Porteghal Pub

پستی کتاب من حتی جوکترم اثر جیمز پترسون 

قیمت کتاب من حتی جوکترم اثر جیمز پترسون 

برای و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

کتاب «من حتی جوکترم» اثر «جیمز پترسون» و «کریس گرابنستاین» است که «بیتا ابراهیمی» و «بهشته خادم شریف» آن را ترجمه کرده‌اند. این کتاب در مورد پسری نوجوان بوده و برای نوجوانان و حتی بزرگسالان مناسب است. در توضیحات پشت جلد می‌خوانیم: «بخواین نخواین می‌خندین، قهقه می‌زنین و خندتون می‌ره هوا! ببینم شما می‌دونین چطوری استعدادتون رو نشون بدین؟ چطور توی مسابقه‌ی بانمک‌ترین بچه‌ی زمین، استعدادم رو نشون می‌دم! یه جوری توجه کل دنیا طوری‌که همه‌رو مجذوب خودتون کنین! من جیمی گریم هستم. تو یک کلام بانمک‌ترین بچه‌ی روی زمین. درسته نمی‌تونم راه برم و روو ویلچر می‌شینم. اما هیچ‌کس نمی‌گه، آخی! طفلکی معلوله! می‌گن من یه گوله نمکم. می‌خواین داستانم را بخونین تا ببینین چطوری با خندیدن و خندوندن زندگیم رو عوض کردم.» این کتاب را «نشر پرتقال» چاپ و منتشر کرده است.

تصاویر بیشتر

کتاب من حتی جوکترم اثر جیمز پترسون ارزان , کتاب من حتی جوکترم اثر جیمز پترسون با قیمت ارزان , Porteghal Pub ارزان , Porteghal Pub با قیمت ارزان , پستی کتاب من حتی جوکترم اثر جیمز پترسون , اینترنتی کتاب من حتی جوکترم اثر جیمز پترسون, کتاب من حتی جوکترم اثر جیمز پترسون با قیمت 25000 , کتاب من حتی جوکترم اثر جیمز پترسون فقط 25000 , Porteghal Pub کتاب من حتی جوکترم اثر جیمز پترسون , Porteghal Pub با قیمت 25000,kharid کتاب من حتی جوکترم اثر جیمز پترسون, gheymat کتاب من حتی جوکترم اثر جیمز پترسون  

همیشه بیا کتاب ,جیمز ,جوکترم ,پترسون ,porteghal ,قیمت ,جیمز پترسون , کتاب , porteghal ,پترسون ,کالا کلیک ,مشاهده جزئیات محصول منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

عشق من جوک ارت تستر | ارت سنج تا دیر نشده خرید کن اَپ بروز بیزینس فروش بازاریابی کوچینگ و....